Przeskocz nawigację.
Strona główna
Masz więcej za mniej!

Nowy Tak Tak

Potrójne doładowanie w Tak Taku

Każdy użytkownik Ta Tak, może skorzystać z nowej promocj, która umożliwia im zdobycie nawet potrójnego doładowania. Jak? Wysarczy doładować konto kwotą min. 25 złotych, a następnie zasilić konto w ciągu 5 dni kwtoą min. 25 zł. Kwota drugiego doładowania zostanie potrojona.

Środki otrzymane w ramach promocji można wykorzystać na rozmowy, SMSy, MMSy w sieci Era oraz na pakietową transmisję danych.

Promocja trwa od 10 września do 12 października.

Weekendowe bonusy w TakTak i Heyah

TakTak i Heyah przygotowały weekendowe bonusy swoich użytkowników. Wystarczy, że od poniedziałku do czwartku doładujecie swoje konto i wyślecie kod *106#. W zamian otrzymacie bonusy do wykorzystania od momentu przyznania (piątek) do niedzieli.

Wielkość bonusa zależy od doładowania. W TakTak za doładowanie kwotą do 50 zł otrzymacie 100 zł, a za doładowania powyżej 50 zł - 1000 zł. Przyznane środki możecie wykorzystać na połączenia, SMSy, MMSy w sieci Era oraz na transmisję danych.

W Heyah za doładowanie do 50 zł otrzymacie 150 minut na połączenia do Heyah i stacjonarne, a za doładowania powyżej 50 zł - 1500 minut.


Promocja trwa do 30 sierpnia 2009 roku.

Przedłużony pakiet lojalnościowy

Era przedłużyła promocję: Pakiet lojalnościowy. Zaznaczamy, że w ramach tej promocji nie ma już wymienialności minut na SMSy.

Promocja została przedłużona do 5.11.2009 roku

Podwójne doładowania w Tak Tak

Od 26 maja do 30 czerwca 2009 roku w Tak Taku ponownie będzie można skorzystać z "podwójnych doładowan". W przeciwieńtwie do ostatnich promocji Tak Tak jest o wiele prościej. Wystarczy doładować konto kwotą 25 zł, i w ciągu następnych 5 dni doładować jeszcze raz konto kwotą min. 25 zł. Wartość drugiego doładowania zostanie podwojona, ale nie będzie to więcej niż 150 zł.

Doładuj swoją komórkę!

Godzina za grosze

Tak Tak dla swoich użytkowników korzystających z taryfy Nowy Tak Tak, przygotował ofertę promocyjną Godzina za Grosze. W ramach tej oferty godzina połączenia z numerami w sieci Era i Tak Tak oraz numerami stacjonarnymi kosztuje 29 groszy. Taka stawka obowiązuje jednak do 2.11.2009 roku. Od 3 listopada będzie wynosić 99 groszy.

Usługę można aktywować kodem *125*2#, koszt aktywacji to 2 zł, a miesięczna opłata wynosi 1 zł.

Co ważne, zmienia się sposób taryfikacji połączeń do sieci Era, Tak Tak i na nr stacjonarne. Za każdą rozpoczętą godzinę rozmowy płacicie 29 groszy. Tak więc 10 sekundowe połączenie z nr Ery będzie kosztować tyle samo co 50-minutowe. 

Startery: Duostarter i 300 minut w sieci Era

W Sklepie Internetowym Era Startery Tak Tak pojawiły się dwa startery: Duostarter i 300 minut. Zamawiając starter "300 minut" klient otrzymuje prawo do skorzystania z promocyjnych doładowań - po każdym doładowaniu kwotą minimum 25 zł użytkownik otrzymuje minuty wymienne na SMSy. Ilość promocyjnych doładowań to 12. Maksymalnie można otrzymać 300 minut.

W Duostarterze są dwie karty SIM - połączenia pomiędzy tymi dwoma numerami są bezpłatne pod dwoma warunkami: połączenie może trwać maksymalnie 30 minut, za kolejne minuty połączenia cena za minutę jest rozliczana zgodnie z cennikiem. 

Podwójne doładowanie w Tak Tak

W końcu użytkownicy Tak Tak doczekali się prostej promocji. Aby otrzymać podwójne doładowanie, wystarczy, doładować konto kwotą min. 25 zł, a następnie w ciągu 5 dni ponownie zasilić konto kwotą minimum 25 zł. Drugie doładowanie jest podwajane. Dodatkowe środki można wykorzystać na dowolne usługi.

Promocja jest ważna do 15 lutego 2009 roku.

Muzyczny starter Tak Taka z kartą pamięci

Tak Tak wprowadził limitowaną serię starterów muzycznych. Wraz ze starterem Music Starter 30 otrzymacie kartę microSD 1GB wraz z czytnikiem. Na karcie darmowe utwory w formacie mp3, takich wykonawców jak: Alicia Keys, Justin Timberlake, Leona Lewis, Britney Spears czy Kylie Minogue.

W ramach startera dodatkowo otrzymujecie 25 zł na dowolne usługi telefoniczne, możliwość bezpłatnego ustawienia utworu w usłudzie "Granie na czekanie" (za darmo przez 2 miesiące) oraz bezpłatnie jedna godzina dostępu do programów MTV na telefonie komórkowym.

"Podwajamy doładowania" w Tak Tak

Tak Tak jak co roku oferuje swoim klientom świąteczny prezent w postaci podwójnego doładowania. Niestety, żeby nie było zbyt prosto, w tym roku znacznie skomplikowano promocję.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji? Na początek doładować konto dowolną kwotą. Następnie w ciągu 72 godzin powinniście otrzymać SMSa do operatora zinformacją o tym co musicie zrobić, by uzyskać podwójne doładowanie. Będziecie mieli na to, tylko 5 dni. Z promocji można skorzystać tylko raz, a promocyjne doładowanie zostanie przyznane dopiero w nowym roku (w okresie od 2 do 9 stycznia.

Jaka jest wartość promocyjnego doładowania? Oto fragment regulaminu:

10. Promocyjne doładowanie w ramach oferty Podwajamy Doładowanie to kwota dodatkowego doładowania w złotych, przyznanego przez Operatora. Wartość promocyjnego doładowania w ramach oferty Podwajamy Doładowanie:
a. jest równa kwocie w złotych, którą Klient doładował konto, po obniżeniu jego stanu do poziomu wskazanego w SMS-ie od Operatora i pod warunkiem, że kwota tego doładowania wyniosła minimum 25 zł z VAT (jednorazowo)
b. zawiera się w cenie zakupionego kuponu uzupełniającego lub elektronicznego doładowania
c. nie zawiera Erajednostek
d. nie powoduje przedłużenia ważności konta

Promocja trwa do 18.12.2008 roku.

Nowy regulamin doładowań w Tak Tak

Tak Tak zmienił regulamin dotyczący doładowań. Najważniejszą zmianą jest podniesienie kwoty minimalnego doładowania przedłużającego konto. Teraz aby przedłużyć ważność konta o 30 dni, należy wydać 25 zł.

Nowy regulamin doładowań w Tak Tak

Subskrybuj zawartość